Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Spa en ontspanning Jacuzzi | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views Cartagena heeft een eersteklas ligging op 20 minuten loopafstand van het India Catalina-monument en biedt plaats aan maximaal 4 gasten. Het 2-badkamer appartement ligt op een paar stappen verwijderd van het Espiritu Del Manglar Park en biedt een zwembad.
Dit appartement is gelegen ongeveer 1 km afstand van het Kasteel van San Felipe. Het Paleis van de Inquisitie ligt binnen 10 minuten rijden van deze accommodatie.
Om uw comfort te garanderen is er een bubbelbad in dit appartement.
Gasten die in de accommodatie verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte en een eethoek buiten. Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views ligt binnen een paar straten van Berlinastur busstation. Het appartement biedt ook toegang tot een kuursalon en heeft een bubbelbad.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jet Set Cartagena4,2 km
- Museum of the Colombian Emerald4,2 km
- het Bocagrande strand4,1 km
- Supermercado Olimpica Avenida Sucre4,1 km
- Beach & Sun Cartagena4,2 km
- Caribe Jewelry Museum & Factory4 km
- Consulate of Italy4,3 km
- Rio Cartagena Casino4,2 km
- Marinas del Caribe4,1 km
- Luchthavens
- Internationale luchthaven Rafael Nunez3,5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Zithoek
- Kleedruimte
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views.
Gasten van Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het India Catalina-monument, binnen 20 minuten lopen ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Paleis van de Inquisitie (2 km) en het Kasteel van San Felipe (1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views te boeken?
De prijs van het boeken van Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views is $119. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views?
Ter plaatse kunnen gasten van Luxury Apartment With Ocean Y Walled City Views de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.